Stallioni partner Palo Alto Networks

IT turvavisionäär Nir Zuki poolt asutatud Palo Alto Networks pakub tõelist tulemüüride innovatsiooni luues enneolematuid rakenduste ja sisu jälgimise, kontrollimise ning kasutajate reeglibaasidesse integreerimise võimalusi.

Tänu patenteeritud App-ID tehnoloogiale suudavad Palo Alto Networks’i (PAN) uue generatsiooni tulemüürid sõltumata pordist, protokollist, ründetehnikast või SSL krüpteerimisest tuvastada rakenduse ning rünnete peatamiseks ja andmelekete vältimiseks liikluse sisu skanneerida.

PAN on esimene tootja, mis sellise innovaatilise tulemüüriga turule tuli ja muutis sellega kogu tulemüüride maastikku. Ettevõtted saavad esmakordselt kontrollida ja jälgida nn. Web 2.0 lahendusi ning samas tänu seadmete konsolideerimisele vähendada sageli süsteemide omamisega kaasnevat kogukulu (TCO).

PAN tulemüürid on üles ehitatud rakendustundliku tulemüürina, mis tähendab, et enam ei pea keskenduma portidele vaid võrguliiklust saab kontrollida rakenduste ja rakenduste gruppide põhjal. Sellega tagatakse võrguliikluse puhul oluliselt kõrgem turvalisuse tase, paraneb tulemüüri haldusmugavus ja antakse ettevõttele infot, mis rakendused ja liiklus reaalselt võrgus liiguvad- seda nii terve ettevõtte tasandil kui ka kindla kasutaja puhul. Loe lisaks.

Tulemüürid kasutavad spetsiaalset riistvara ning tänu innovaatlisele arhitektuurile tagatakse seadmete jõudlused vastavalt tootja poolt välja reklaamitud liikluse kiirustele. Jõudlust tagatakse nii tulemüüri puhul kui ka kogu tulemüüri liiklusele sisukontrolli rakendades (sealhulgas pahavara ja ründetuvastuse kontroll ja tõkestamine). PAN pakub tulemüüriseadmeid laias valikus alustades PA-200 seadmest, mille läbilaskevõime on 100 Mbps ja lõpetades PA-7080 seadmega, mille läbilaskevõime on kuni 200 Gbps. Loe lisaks.

Lisaks rakenduste tuvastamisele ja kontrollimisele suudavad tulemüürid vaadata ka liikluse sisse ehk skanneerida sisu, tõkestada ründeid ja pahavara, hallata veebiliiklust, tuvastada ja blokeerida 0-päeva pahavara, lubada ja keelata liiklust kasutaja või kasutajagrupi põhiselt ning siduda liikluse kindla kasutajaga, SSL dekrüpteerimine jne.

PAN tulemüürilahenduste mõisted ja võimalused:
- App-ID ehk rakenduste tuvastamine. Loe lisaks.
- Conent-ID ehk pahavara ja rünnete tõkestamine, andmete ja failide filtreerimine, veebiliikluse haldamine. Loe lisaks
- User-ID ehk kasutajate ja kasutajagruppide määramine reeglites. Loe lisaks.
- Wildfire ehk 0-päeva pahavara tuvastamine ja blokeerimine. Loe lisaks.

PAN-il on olemas ka virtuaalsed tulemüürid. Need on sama funktsionaalsusega kui riistvaralised ning on mõeldud turvalisuse tagamiseks virtuaalkeskkondades kaitsmaks nii ettevõtte privaatset kui ka avalikku pilvekeskkonda. Loe lisaks.

Stallioni partner Ivanti

Juhtiv ja usaldatud mobiilsetele ettevõtetele avatud ja integreeritud turvalahenduste pakkuja. Pulse Secure on "uus" ettevõte, mis tekkis Juniper Networksi Junos Pulse tooteliini müügist Siris Capital'ile. Et oma ettevõtetest klientidele jätkuvalt tasemel tooteid pakkuda, omandas Pulse Secure omakorda ettevõtetele mõeldud mobiilihaldusega tegeleva start-upi MobileSpaces. Selle tulemusena on nüüd Pulse Secure'i põhiline fookus suunatud ettevõtete liikuvust ja kiiremat juurdepääsu võimaldavate probleemide lahendamisele.

Stallionile pakuvad Pulse Secure uue generatsiooni turvalise juurdepääsu lahendustest huvi "Pulse Connect Secure" (võimaldab ettevõttel oma töötajatele tagada turvalist autenditud juurdepääsu ettevõtte andmetele ükskõik, millisest internetiga varustatud kohast) ja "Pulse Workspace" (Võimaldab töötajatel ringi liikuda ning vajadusel turvaliselt ja kiirelt ettevõtte äppidele ja andmetele juurde pääseda. Usaldusväärse BYOD konteineriga nii iOS-le kui Androidile, mis turvab äppe ja säilitab algupärase kasutajakogemuse). Vaata lähemalt https://www.pulsesecure.net/.

Stallioni partner One Identity

OneIdentity identiteedi- ja ligipääsuhalduse (IAM - Identity and Access Management) lahendustega saab ühendada platvormide ja keskkondade vahel identiteedihalduse ning lihtsustada ja moderniseerida identiteedi administreerimist, priviligeeritud kontode haldust ja juurdepääsu kontrolli.

OneIdentity lahendustega saab kontrolli alla võtta organisatsiooni kohapealse-, pilve- või hübriidkeskkonna kõige pakilisemaid IAM-i väljakutsed. Samal ajal saab organisatsioon suurendada oma efektiivsust, parendada protsesse, tugevdada turvalisust ja end vajalike nõuetega vastavusse viia ning olla valmis tulevikuks.

OneIdentity lahendused aitavad määratleda arusaadava tee turvalisuse ja juhtimise suunas, lihtsustada ja automatiseerida kõige kriitilisemaid IAM-i tööprotsesse, tagada nõuetele vastavust, paindlikult tõhustada turvalisust ja anda vajalikku infot otsuste tegemisel. Vaata lähemalt.

Stallioni partner Imperva

Imperva on juhtiv andmeturvalisuse ettevõte, kellel on üle 1,300 tavakliendi ja üle 25,000 pilvelahenduste kliendi. Imperva tundlike andmete kaitse ning häkkerite ja insiderite vastaseid lahendusi kasutavad nii ettevõtted, riigiasutused kui ka teenusepakkujad.

Stallion pakub oma klientidele Imperva auhinnatud SecureShepere sarja, mis on hetkel ainus terviklahendus, mis võimaldab monitoorida andmebaaside, rakenduste kui ka failiserverite suunal toimuvaid tegevusi.

SecureSphere Web Application Firewall
Veebilahenduste kaitse loob automaatselt veebikeskkonna profiili ning õpib veebirakenduse kataloogid, URL parameetrid, võimalikud kasutaja poolt sisestatavad väärtused jne. Selle tulemusena on võimalik väga täpselt blokeerida ainult rünnetega seotud sisendeid.

SecureSphere Data Security
Andmebaaside turvalahendus võimaldab lisaks kaitsmisele ka auditeerida kogu andmebaasis toimuvat tegevust kuni väiksemate detailideni välja. Lisaks koostöös veebirakenduse kaitsega on kogu infot võimalik kokku panna nii, et veebirakendusest toimuvate andmebaasi päringute juures on näha ka konkreetse veebikasutaja info.

SecureSphere File Security
Failiserverites toimuv on kontrolli all File Security lahendusega. See võimaldab kasutajate tegevuste detailset auditit ning kontrolli. Näiteks on võimalus saada infot ka selle kohta, kes kasutajatest on püüdnud avada faile, millele neil ei ole õigusi. Loe lisaks.

Stallioni partner Splunk

Splunk Inc. loob tarkvaralahendusi, mis võimaldavad organisatsioonidel saada reaalajas teavet arvutivõrgus ja infosüsteemides toimuvast.
Splunk Enterprise on võimekas logihalduse, monitooringu ja andmeanalüüsi platvorm, mis võimaldab erinevate seadmete ja rakenduste logisid sõltumata formaadist koguda, indekseerida, otsida ja korreleerida ning kogutud andmete põhjal luua raporteid, analüüse ning reaalajas teavitusi.
Intuitiivne veebiliides võimaldab kiirelt luua erineva profiiliga töölaudu ja rakendusi, koostada uusi või kasutada juba varem defineeritud otsinguid ning automatiseerida protsesse. Splunk sobib nii väikesetele kui ka suurtele ettevõtetele. Tooted töötavad vajadusel väga suurte andmemahtudega ja hajusa arhitektuuriga.

Platvormi avatus on loonud võimaluse täiendavate rakenduste professionaalseks loomiseks. Splunk rakenduste kataloogis "Splunkbase" on väga mitmekülgseid rakendusi (üle 700, nii tasuta kui tasulisi) ning esindatud on rakendused pea kõikide enamlevinud toodete logide töötlemiseks ja visualiseerimiseks. Splunk Inc. poolt arendatud rakendus "Enterprise Security" on tõstnud toote SIEM valdkonna turuliidrite hulka (Gartner 2017 Magic Quadrant for SIEM). Rakendusega "IT Service Intelligence" saab jälgida IT infrastruktuuri võtmenäitajaid (KPI) ja teenustaseme vastavust kokkulepitule (SLA), "User Behavior Analytics" võimaldab tuvastada kasutajatest lähtuvaid ohte ja küberründeid. "Splunkbase" kataloogis on muuhulgas rakendusi, mis võimaldavad protsesside jälgimiseks ja juhtimiseks kasutada masinõpet. Splunki lahendused ja kaasnev ökosüsteem on väga laia kasutusvaldkonnaga ning sobib tööriistaks IT halduse, turvalisuse ja teenuste kvaliteedi eest vastutajatele, samas ka ärianalüütikutele ja paljudele teistele.

Stallioni partner Juniper Networks

Juniperi tegevusala on innovaatilised võrgulahendused - alates üksikseadmetest kuni serverimajutuskeskusteni (datacenter), alates kodukasutajatest kuni pilveteenuse pakkujateni. Juniper loob tarkvara, riistvara ning süsteeme, mis muudavad võrkude ökonoomiat ja kasutust. Loe lisaks.

Stallioni partner Trend Micro

Trend Micro Incorporated - interneti sisuturvalisuse globaalne liider keskendub kodukasutajate ja ettevõtete digitaalse infovahetuse turvamisele.

Lahendused on saadaval erinevatele platvormidele ning nende võimekust lisab Trend Micro Smart Protection Network infrastruktuur, uue generatsiooni innovaatiline reaalajas toimiv pilv-klient kaitsesüsteem, mis ühendab keeruka pilvetehnoloogial baseeruva reputatsioonisüsteemi, tagasisideahelad ning TrendLabs’i ekspertide tegevuse.

Stallion toob Trend Micro puhul eraldi esile Deep Security ja Deep Discovery.

Deep Security - turvaplatvorm, mis loodud kaitsma dünaamilisi andmekeskuseid. Lahendus pakub kaitset füüsilistele ja virtuaalsetele serveritele, pilvekeskkondadele kui ka virtuaalsete tööjaamadele. Deep Security kaitseb ettevõtte rakendusi ja andmeid turvalekete eest ning tagab teenuste turvalise ja tõrgeteta töö. Viimane saavutatakse turvaaukude virtuaalse paikamise funktsionaalsusega, mille abil on rakendused rünnete eest kaitstud ja ettevõte saab turvapaigad juurutada ning serverid taaskäivitada just ettevõtte jaoks sobival ajal. Deep Security puhul pakutakse virtuaalkeskondadele kaitset agendita, mis tähendab, et virtuaalsetesse serveritesse ja tööjaamadesse lisaagente ei paigaldata vaid turvalisus tagatakse hüperviisori tasemel.

Deep Security moodulid:
- Anti-malware – pahavara tõrje
- Web reputation - kaitseb kasutajaid ja rakendusi blokeerides juurdepääsu pahatahtlikele
URL-idele ning on integreeritud Trend Micro™ Smart Protection Network™ tehnoloogiaga.
- Firewall – tulemüüri lahendus.
- Intrusion prevention – kaitseb rünnete eest ja tagab virtuaalse paikamise võimaluse.
- Integrity monitoring – teavitab reaalajas kahtlaste ja pahatahtlike tegvuste kohta, mis tehtud süsteemifaildega, registrivõtmetega jne.
- Log inspection – tagab oluliste turvasündmuste nähtavuse eri logiallikatest. Loe lisaks.

Deep Discovery - turvaplatvorm mis võimaldab avastada, analüüsida ja anda detailset infot tänapäeva suunatud ja peidetud rünnetele. Kasutades spetsiaalseid tuvastusmootoreid, ettevõtte jaoks kohandatud liivakastitehnoloogiat (sandboxing) ja globaalset Trend Micro™ Smart Protection Network™ võrgustikku kaitseb Deep Dicovery rünnete eest, mis on nähtamatud tavaliste turvatoodete jaoks. Deep Discovery lahendusi võrgu, meilide ja tööjaamade jaoks on võimalik juurutada eraldiseisvalt või ühtse integreeritud lahendusena nii teiste Trend Micro toodetega kui ka kolmandate osapoolte toodetega- tagamaks kaitset just selles kohas, mis on ettevõtte jaoks kõige olulisem.

Deep Discovery märksõnad:
- Custom sandboxing – kohandatud liivakastitehnoloogia tagab failide emuleerimise ja analüüsi just selle operatsioonisüsteemi ja tarkvara jaoks, mis ettevõttes kasutuses.
- Comprehensive Threat Detection – kogu võrguliikluse ja kõikide portide jälgimine identifitseerimaks ründeid terves võrgus.
- Malware, C&C, Attacker Activity – spetsiaalsete mootorite, liivakastitehnoloogia ja korreleeritud reeglite kasutamine, et avastada suunatud ründe kõik aspektid, mitte ainult pahavara.
- Document exploit detection – erinevad spetsiaalsed meetodid avastamaks pahavara ja ründeid igapäevastest digitaalsetest dokumentidest.
- Detailed reporting – tagatakse detailne ülevaade nii keskses halduskonsoolis kui raportite kujul kogu analüüsi tulemustest, mis teiste hulgas hõlmab näiteks faili tegevust ja käitumist masinas ja C&C ühendusi. Loe lisaks.

Stallioni partner Blue Coat Systems

Blue Coat Systems on juhtiv veebiturva ja laivõrgu optimeerimise lahenduste pakkuja. Nende portfellis on tooted, mis võimaldavad kõikjal turvata, paremini jälgida, optimeerida ning kiirendada kasutajate võrguliiklust.

Rakendusteadlikuse lahendused võimaldavad võrguinvesteeringute paremat vastavusse viimist ettevõtete ärivajadustega, kiirendavad otsuste vastuvõtmist ja võimaldavad turvata pikaajalise konkurentsieelise hoidmiseks või loomiseks vajalikke ärirakendusi.

Samuti on Blue Coat’il teenusepakkujatele mõeldud turva- ja laivõrgu optimeerimise lahendused, sh. lahendused võrgu ribalaiuse säästmiseks ja veebilugemise kiiremaks muutmiseks. Loe lisaks.

Stallioni partner Qualys

Qualys on juhtiv “on demand” IT turvariskide ja standarditele vastavuse halduslahenduse pakkuja. Nende tarkvara teenusena lahendust on võimalik paigaldada loetud tundidega ning klientidel on võimalik saada esmane ja hiljem pidev ülevaade mitmetest turva standarditele vastavuse küsimustest.

QualysGuardi abil tehakse üle 500 miljoni IP auditi aastas, teenust kasutavad üle 5,000 organisatsiooni 85-s riigis, sh. 47 Fortune Global 100 ettevõtet. Maalima suurim haavatuste halduslahendus, mis on võetud kasutusele ühes Fortune Global 50 ettevõttes, on loodud Qualyse teenuse baasil. Qualys on Cloud Security Alliance (CSA) üks asutajaliikmetest. Loe lisaks.

Stallioni partner A10 Networks

2004 aastal asutatud A10 Networks’i missiooniks on luua innovaatilisi turva- ja võrgulahendusi. Nende kõrge jõudlusega tooted võimaldavad rakendusi kiirendada, optimeerida ja turvata.

A10 Networks’i peakorter on Silicon Valley’s ja harukontorid mujal USA-s, Ühendkuningriigis, Prantsusmaal, Hollandis, Saksamaal, Brasiilias, Jaapanis, Hiinas, Koreas ja Taiwanis. Loe lisaks.

Stallioni partner RSA

RSA, EMC turvalisuse division, on juhtiv IT turvalisuse, riski- ja vastavushalduse pakkuja. RSA aitab maailma juhtivatel organisatsioonidel lahendada kõige keerukamaid ja tundlikumaid turvaväljakutseid. Nende väljakutsete hulgas on organisatoorsete riskide maandamine, mobiilsete- ja koostöölahenduste juurdepääsu turvamine, standarditele vastavuse haldamine ja virtuaal- ning pilvekeskkondade kaitsmine.

Kombineerides identiteedi kindlustamise mehhanismid, krüptograafia ja võtmehalduse, sündmuste ja intsidentide halduse, andmelekete ja pettuste ennetamise, riski- ja vastavushaldusalase (eGRC) võimekuse ning konsultatsiooniteenused, annab RSA usalduse ja jälgitavuse miljonitele kasutajaidentiteetidele, sooritatavatele tehingutele ning kaasnevatele andmetele. Loe lisaks.

© 1994 - 2024 AS Stallion Ltd. - Endla 69/Keemia 4 - Tallinn 10616 - EESTI, Tel: +372 677 6690 - E-post: info@stallion.ee