Stallion

Info- ja sidesüsteemide kasutamine võimaldab tänapäeval töötada efektiivsemalt ning mugavamalt kui kunagi varem. Üheks kaasaegsete infosüsteemide alustalaks on turvalisus - ilma selleta ei ole tänapäeva tehnoloogiate kasutamine jätkusuutlik või on suisa võimatu. Stallioni tegevusala on info- ja kommunikatsioonisüsteemide turvalahenduste loomine, tarnimine ja teenindamine.

Meie eesmärgiks on aidata klientidel end kübermaailmas kaitsta, tulemuslikumalt töötada ja oma klientidele innovatiivseid teenuseid pakkuda.

Omame IKT turvalisuse alal pikaajalist kogemust: Stallion on asutatud 1994. aastal ning tugeva fookusega küberturbe lahendustele alates 1997. aastast. Täna asuvad meie kontorid Tallinnas ja Riias.

Lahendused

Meie lahendused on suunatud IKT turvalisuse tehnoloogiliste meetmete arsenali täiustamiseks ja toetavad organisatsiooniliste ning teiste meetmete kehtestamist. Iga organitsiooni keskkond ja vajadused on erinevad ning meie ülesanne on töötada selle nimel, et leida konkreetse kliendi olukorrale sobiv lahendus.

Täna katavad meie poolt pakutavad lahendused suurt osa IT turvalisuse väljakutseid, alates baasvõrguturvalisusest kuni standardinõuetele vastavate keerukate kaitsesüsteemide loomiseni.

Lahendustest lähemalt

Tehnoloogia

Kasutame oma lahendustes maailma tipptehnoloogiat ja parimaid end globaalselt tõestanud tarnijaid. Kes osutuvad võitjateks või kaotajateks, määrab sageli tehnoloogiline tase ning kompromissid tehnoloogia osas võivad osutuda kallimaks kui esmapilgul arvatakse.

Partneritest lähemalt

Teenused

Meie teenused toetavad IT turvasüsteeme kogu elutsükli vältel, alates planeerimisest kuni halduseni ning ammendunud süsteemide väljavahetamiseni välja. Teenuste seast leiab vajalikku nii arvestatava IT turvameeskonnaga ettevõte kui ka ise oma küberturbe küsimustega toimetav ettevõtja.

Stallioni kompetentside tõstmise teenused aitavad saada lahendustest kogu elutsükli jooksul maksimaalset kasu ning kasvatada oma meeskonda professionaale.

Teenustest lähemalt

© 1994 - 2023 AS Stallion Ltd. - Endla 69/Keemia 4 - Tallinn 10616 - EESTI, Tel: +372 677 6690 - E-post: info@stallion.ee