TÖÖ OOTAB

Otsime oma meeskonda häid spetsialiste, kes oleksid valmis ennast pidevalt edasi arendama, hoiaks end kursis kaasaegsete küberturbe trendidega, oleksid heaks täienduseks meie tiimile ning saaksid hakkama ka klientidega suhtlemisega.

Omalt poolt pakume:
Kompetentset ja sõbralikku meeskonda
Koolitusi ja väga häid enesearenguvõimalusi koos parimate koostööpartneritega
Tööd parimate ja pidevalt arenevate küberturbe tehnoloogiatega
Iseenesestmõistetavalt kaasaegseid töövahendeid, töötingimusi ning tööle vastavat tasu

Kõigilt kandidaatidelt eeldame, et:
Tunned ennast küberturbe teemal koduselt ning oled kursis valdkonnas toimuvaga
Oled õppimisvõimeline ja kiire taibuga
Oled meeskonnamängija, kes on alati valmis kolleegidele toeks olema
Omad väga head eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas


Hetkel otsime:

Küberturbe spetsialisti - Küberturbe spetsialist on asjatundja, kes teeb Stallioni poolt pakutavad lahendused endale pulkadeni selgeks, seadistab, toetab ja haldab neid lahendusi klientide juures, oskab vastata ka klientide keerulisematele küsimustele ning on võimeline pöörduma abi saamiseks partnerite poole, kui enam ise hakkama ei saa.

Küberturbe spetsialist on valmis läbima koolitusi ja sertifitseerimiseksameid, et saada ametlik kinnitus oma oskustele. Küberturbe spetsialistil on vähemalt 5 aastat kogemust IT halduse, arenduse või turvalisuse valdkonnas, kuid see ei pea olema ilmtingimata küberturbe teemadel, sest spetsialist on nutikas ja kõik on õpitav.

Küberturbe spetsialistile tuleb kasuks kõrgharidus IKT valdkonnas ning mõne tuntuma programmeerimiskeele valdamine ja kasutamine, kuna tööde automatiseerimiseks pole paha vahetevahel mõni skript kirjutada. Ühtlasi ei ehmata küberturbe spetsialist ära, kui mõnikord on vaja mõnele kliendile esitlus või koolitus läbi viia.
Müügiinseneri - Müügiinsener on müügimeeskonnale tehniliseks toeks, tehes klientidele tehnilisi esitlusi Stallioni toodete ja teenuste kohta. Oskab vastata klientide tehnilistele küsimustele, tegeleb klientidele uute lahenduste või tooteuuenduste pakkumisega ning nende paigaldamise ja seadistamisega.

Müügiinseneril on vähemalt 3 aastat kogemust IT halduse, arenduse või turvalisuse valdkonnas, hea suhtlemis- ja esinemisoskus ning järjepidevus, et ka kohe vastuseta jäävad klientide küsimused hiljem siiski vastatud saaksid.
Tugiteenuste spetsialisti - Tugiteenuste spetsialist tegeleb Stallioni klientidele pakutavate lahenduste haldamise, seadistamise ja jälgimisega ning tõrgete ja probleemide lahendamisega esmatasandil.

Tugiteenuste spetsialist oskab vastata klientide küsimustele oma hallatavate lahenduste kohta ning ei häbene pöörduda kolleegide või partnerite poole kohas, kus enam ise vastuseid ei tea.

Tugiteenuste spetsialistil on omandatud või on omandamisel IKT valdkonna haridus või sellele vastav töökogemus. Iseenesestmõistetavalt viib tugiteenuste spetsialist kõik alustatud tööd eduka lõpuni ning hoiab asjadel silma peal ka siis, kui tööjärg on parasjagu mõne teise kolleegi või partneri kätte läinud.

Kui sul tekkis tunne, et sooviksid end mõnes ülaltoodud ametis proovile panna, siis saada oma CV ja sooviavaldus aadressile jobs@stallion.ee. Lisaküsimuste korral kirjuta samal aadressil.

Tere tulemast Stallioni meeskonda!

© 1994 - 2023 AS Stallion Ltd. - Endla 69/Keemia 4 - Tallinn 10616 - EESTI, Tel: +372 677 6690 - E-post: info@stallion.ee